ଅତି ଲୋଭରେ ତନ୍ତୀ ମରେ – Odia Gapa

ଅତି ଲୋଭରେ ତନ୍ତୀ ମରେ

ଗୋଟିଏ କୁକୁର କୌଣସି ଏକ ଘରେ ପଶି ଗଲା ଆଉ ତାକୁ ସେଠାରୁ ଅଧା ରୋଟି ଖଣ୍ଡିଏ ମିଳି ଗଲା । ବାସ୍ ସେ ତାକୁ ମୁହଁରେ ଧରି ଖୁବ୍ ଜୋର୍ରେ ନଦୀ ଆଡକୁ ଧାଇଁ ଗଲା । ସେ ନଦୀ ପାଖକୁ ଧାଇଁଲା କାରଣ ସେଠାରେ ତାକୁ ଖାଇବାକୁ କେହି ବାଧା ଦେଇ ପାରିବେ ନାହିଁ । ସେ ଗୋଟିଏ ବୁଦା ମୂଳରେ ବସି ଆରାମ୍ରେ ଏକୁଟିଆ ରୋଟିର ସ୍ୱାଦ ଚାଖି ଚାଖି ଖାଇବ ।

କୁକୁରଟି ଦୌଡି ଦୌଡି ନଦୀର କୂଳରେ ପହଁଚିଲା ତା’ପରେ ନଦୀ ଭିତରେ ପଶି ପହଁରି ପହଁରି ଜଲ୍ଦି ଜଲ୍ଦି ନଦୀ ପାର କରିବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କଲା । ଅଚାନକ ସେ ନଦୀର ସଫା ପାଣି ଭିତରେ ତା’ର ନିଜର ପ୍ରତିଚ୍ଛବି ଦେଖି ପାରିଲା । ନିଜର ପ୍ରତିଚ୍ଛବି ମଧ୍ୟ ଅଧା ରୋଟିକୁ ମୁହଁରେ ଧରିଥିବା ଦେଖିଲା । ଏହା ଦେଖି ତା’ର ଲୋଭ ବଢି ଗଲା । ତାର ଆନନ୍ଦର ସୀମା ରହିଲା ନାହିଁ । ତାକୁ ଦେଖି ସେ ବୁଝି ପାରିଲା ଯେ ପାଣି ଭିତରେ ଆଉ ଗୋଟିଏ କୁକୁର ମଧ୍ୟ ଅଧା ରୋଟି ଧରି ରହିଛି । ଯଦି ମୁଁ ଏହା ଉପରେ ଅତର୍କିତ ଆକ୍ରମଣ କରେ ତେବେ ସେ ଅଧା ରୋଟିଟିକୁ ଛାଡି ପଳାଇ ଯିବ । ଆଉ ମୁଁ ମଧ୍ୟ ତା’ ମୁହଁରେ ଥିବା ଅଧା ରୋଟିକୁ ନେଇ ପୂରା ଗୋଟିଏ ରୋଟି କରି ଆରାମ୍ରେ ଭୂରି ଭୋଜନ କରି ପାରିବି ।

Find Amazon’s best deals & get advantage of the more hidden discounts!

Find over 75% discounts

Discover hidden offers, sales & discounts when searching for products on Amazon.

Keyword/s (optional)

(eg Iphone 5s Gold or Ipad Mini 16GB)

Search Discount
ବିସ୍ଵାଶ କରିବା ଆଗରୁ ବିଜ୍ଞାପନ ଗୁଡିକର ସଠିକତାକୁ ତଦନ୍ତ କରନ୍ତୁ ।
loading...

ଗପ ସାରଣୀ

ବିସ୍ଵାଶ କରିବା ଆଗରୁ ବିଜ୍ଞାପନ ଗୁଡିକର ସଠିକତାକୁ ତଦନ୍ତ କରନ୍ତୁ ।

ସାଢି | ଲାପଟପ୍ | ଟେଲିଭିଜନ୍ | ଯୋତା | ମୋବାଇଲ୍ |ବହି

ପ୍ରଥମେ ଯେକୌଣସି ଜିନିଷ ସର୍ଚ୍ଚ କରନ୍ତୁ, ପରେ କ୍ୟାସ ଅନ ଡେଲିଭରିରେ ଅଡ଼ର୍ କରନ୍ତୁ, ମାନେ ଜିନିଷ ପାଇଲା ପରେ ହିଁ ପଇସା ଦିଅନ୍ତୁ

ତାଲିକାଭୁକ୍ତ ଗପ

ନୂଆ ତାଲିକାଭୁକ୍ତ ଗପ

loading...