ଅପୂର୍ବଙ୍କ ପରାକ୍ରମ

ଅପୂର୍ବ କଥା – ଅପୂର୍ବ ସମୀରକୁ ଡାକୁମାନଙ୍କ ହାତରୁ ଉଦ୍ଧାର କରିଥିଲା । ଅପୂର୍ବର ଆଦେଶ ପାଇ ସମୀର ଜଳଦସ୍ୟୁମାନଙ୍କ ହାତରୁ ପାଞ୍ଚଜଣ ବାଳକଙ୍କୁ ଉଦ୍ଧାର କଲା । ପୁଣି ଅପୂର୍ବର ଆଦେଶରେ ସମୀର ଓ ତା’ର ସାଥୀ ପାଞ୍ଚଜଣ ଶିଳାଦ୍ୱୀପରୁ ଜଳଦସ୍ୟୁଙ୍କ ସଂଚିତ ଅଜସ୍ର ଧନରାଶି ରାଜାଙ୍କୁ ଦେଲେ । ତା’ପରେ ରାଜାଙ୍କ ସୈନ୍ୟବଳ ନେଇ ସେଇ ଜଳଦସ୍ୟୁଙ୍କୁ ବନ୍ଦୀ କରାଗଲା । ଏଣିକି ଆଗକୁ ପଢନ୍ତୁ ।

                ଜଳଦସ୍ୟୁ ଓ ଅନ୍ୟାନ୍ୟ ଦସ୍ୟୁମାନଙ୍କୁ ଧରିବା ପରେ ରାଜ୍ୟରେ ଚୋରୀ ଡକାୟତିଜନିତ ଆତଙ୍କ ପ୍ରାୟ ଲୋପ ପାଇଗଲା । ଲୋକମାନଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ପ୍ରଚାର ହୋଇଗଲା ଯେ ଜଣେ ଦିବ୍ୟପୁରୁଷ ସମସ୍ତ ଭଲ ଲୋକଙ୍କୁ ରକ୍ଷା କରୁଛନ୍ତି ଓ ଦୁଷ୍ଟକୁ ଦଣ୍ଡ ଦେଉଛନ୍ତି । ତେଣୁ ଦଣ୍ଡ ପାଇବା ଭୟରେ ଆଉ କେହି ବି କୌଣସି କୁକାର୍ଯ୍ୟ କରିବାକୁ ଦୁଃସାହସ କରୁ ନଥା’ନ୍ତି । ଧର୍ମପ୍ରିୟ ରାଜା ତ ସମୀରକୁ ନିଜ ପାଖେ ପାଖେ ରଖିଥା’ନ୍ତି । କୌଣସି ସମସ୍ୟା ପଡିବା ମାତ୍ରେ ସମୀରର ସାହାଯ୍ୟ ନିତାନ୍ତ ଲୋଡା । ଏବେ ଅନେକ ଦିନ ଧରି ରାଜ୍ୟରେ କୌଣସି ସମସ୍ୟା ନଥାଏ । ଏମିତି କିଛିଦିନ ବିତିଗଲା ।

ଅପୂର୍ବ ହିମାଳୟକୁ ଫେରିଗଲା । ଯେଉଁଠି ମୁନି ସଦାନନ୍ଦ ରହୁଥା’ନ୍ତି ସେଇଠାରେ ସେ ରହୁଥାଏ, ସର୍ବଦା ଧ୍ୟାନମଗ୍ନ । ଏକଥା କେବଳ ସମୀର ଜାଣିଥାଏ । ଯିବା ଆଗରୁ ଅପୂର୍ବ ସମୀରକୁ କହିଯାଇଥାଏ ଯେ ସମସ୍ୟା ଦେଖାଦେବା ମାତ୍ରେ ସେ ଅପୂର୍ବଙ୍କୁ ସ୍ମରଣ କରିବ ଯଦ୍ୱାରା ଅଳ୍ପ ସମୟ ମଧ୍ୟରେ ଅପୂର୍ବ ତା’ ପାଖରେ ଆସି ପହଁଚିଯିବ ।

Find Amazon’s best deals & get advantage of the more hidden discounts!

Find over 75% discounts

Discover hidden offers, sales & discounts when searching for products on Amazon.

Keyword/s (optional)

(eg Iphone 5s Gold or Ipad Mini 16GB)

Search Discount
ବିସ୍ଵାଶ କରିବା ଆଗରୁ ବିଜ୍ଞାପନ ଗୁଡିକର ସଠିକତାକୁ ତଦନ୍ତ କରନ୍ତୁ ।
loading...

ଗପ ସାରଣୀ

ବିସ୍ଵାଶ କରିବା ଆଗରୁ ବିଜ୍ଞାପନ ଗୁଡିକର ସଠିକତାକୁ ତଦନ୍ତ କରନ୍ତୁ ।

ସାଢି | ଲାପଟପ୍ | ଟେଲିଭିଜନ୍ | ଯୋତା | ମୋବାଇଲ୍ |ବହି

ପ୍ରଥମେ ଯେକୌଣସି ଜିନିଷ ସର୍ଚ୍ଚ କରନ୍ତୁ, ପରେ କ୍ୟାସ ଅନ ଡେଲିଭରିରେ ଅଡ଼ର୍ କରନ୍ତୁ, ମାନେ ଜିନିଷ ପାଇଲା ପରେ ହିଁ ପଇସା ଦିଅନ୍ତୁ

ତାଲିକାଭୁକ୍ତ ଗପ

loading...