ଅଯୋଗ୍ୟ ସନ୍ତାନ – Odia Gapa

ଅଯୋଗ୍ୟ ସନ୍ତାନ

କୌଣସି ଏକ ଗାଁରେ, ଗୋଟାଏ ବାମନ ଦମ୍ପତି ବାସ କରୁଥିଲେ । ଶିକ୍ଷାଦୀକ୍ଷା, ଧନସମ୍ପତ୍ତି ସବୁ କିଛି ସେମାନଙ୍କ ପାଖରେ ଥିଲା । ହେଲେ ଗୋଟାଏ ଦୁଃଖ ସେମାନଙ୍କୁ ସବୁ ବେଳେ ଘାରୁ ଥିଲା । ତାହା ହେଉଛି ସେମାନଙ୍କ ଶାରୀରିକ ବିକୃତି । କମ୍ ଉଚ୍ଚତା ତଥା ଅସୁନ୍ଦର ହୋଇଥିବାରୁ ସେମାନେ ସର୍ବଦା ମନକଷ୍ଟରେ ଥିଲେ । ଏହିଭଳି ସମୟରେ ପତ୍ନୀଜଣକ ହେଲେ ସନ୍ତାନ ସମ୍ଭବା । ତେଣୁ ତା ମନରେ ଥାଏ ଭାରି ଆନନ୍ଦ । କିନ୍ତୁ ଭୟ ଓ ଆଶଙ୍କାରେ ମନ ତାଙ୍କର ପୁନଃ ଭାଙ୍ଗି ପଡୁଥାଏ । ସେମାନଙ୍କ ଭଳି ତାଙ୍କ ସନ୍ତାନ ଆଉ ବାମନ ହେବ ନାହିଁ ତ?

ଈଶ୍ୱର ହିଁ ଭରସା । ତେଣୁ ଶେଷରେ ସେମାନେ ଈଶ୍ୱରଙ୍କୁ ହିଁ ପ୍ରାର୍ଥନା କରିବାକୁ ଲାଗିଲେ । ଠିକ୍ ସମୟରେ ସେମାନଙ୍କର ଏକ ପୁତ୍ର ସନ୍ତାନ ଜନ୍ମ ନେଲା । ଦେଖିବାକୁ ସେ ଭାରି ସୁନ୍ଦର । ଧିରେ ଧିରେ ସେ ପିଲାଟି ବଢିବାକୁ ଲାଗିଲା । ବିଧିର ବିଧାନ ବାସ୍ତବିକ ବଡ ବିଚିତ୍ର । ଗୁଣସୂତ୍ରର କେଉଁ ବିଚିତ୍ର ନିୟମର ରହସ୍ୟମୟ ସମୀକରଣ ଦ୍ୱାରା ସନ୍ତାନଟି ଖୁବ୍ ଡେଙ୍ଗା ଓ ଡଉଲ ଡାଉଲ ହୋଇ ବଢିବାକୁ ଲାଗିଲା ।

Find Amazon’s best deals & get advantage of the more hidden discounts!

Find over 75% discounts

Discover hidden offers, sales & discounts when searching for products on Amazon.

Keyword/s (optional)

(eg Iphone 5s Gold or Ipad Mini 16GB)

Search Discount
ବିସ୍ଵାଶ କରିବା ଆଗରୁ ବିଜ୍ଞାପନ ଗୁଡିକର ସଠିକତାକୁ ତଦନ୍ତ କରନ୍ତୁ ।
loading...

ଗପ ସାରଣୀ

ବିସ୍ଵାଶ କରିବା ଆଗରୁ ବିଜ୍ଞାପନ ଗୁଡିକର ସଠିକତାକୁ ତଦନ୍ତ କରନ୍ତୁ ।

ସାଢି | ଲାପଟପ୍ | ଟେଲିଭିଜନ୍ | ଯୋତା | ମୋବାଇଲ୍ |ବହି

ପ୍ରଥମେ ଯେକୌଣସି ଜିନିଷ ସର୍ଚ୍ଚ କରନ୍ତୁ, ପରେ କ୍ୟାସ ଅନ ଡେଲିଭରିରେ ଅଡ଼ର୍ କରନ୍ତୁ, ମାନେ ଜିନିଷ ପାଇଲା ପରେ ହିଁ ପଇସା ଦିଅନ୍ତୁ

ତାଲିକାଭୁକ୍ତ ଗପ

ନୂଆ ତାଲିକାଭୁକ୍ତ ଗପ

loading...