ଅସଲ ମିତ୍ର

ଥରେ ଦୁଇ ବାଟୋଇ ଜଙ୍ଗଲ ରାସ୍ତାରେ ସହରକୁ ଯାଉଥିଲେ । ଘଂଚ ଜଙ୍ଗଲ ମଝିରେ ସେମାନେ ଯାଉ ଯାଉ ବାଟରେ ଗୋଟିଏ ସୁନାର କୁରାଢୀ ଦେଖିବାକୁ ପାଇଲେ ଏବଂ ପ୍ରଥମ ବାଟୋଇ ଦୌଡି ଯାଇ ସେହି କୁରାଢୀଟିକୁ ଉଠାଇ ନେଇ ଦୀର୍ଘନିଃଶ୍ୱାସ ଛାଡି କହିଲା ଯାହା ହେଉ ଭଗବାନ୍ ମୋ କଥା ଶୁଣିଛନ୍ତି । ଏତେ ଦିନ ପରେ ମୋତେ ଏହି ସୁନା କୁରାଢୀଟି ମିଳି ଗଲା । ଆଉ ଏ କୁରାଢୀ ନେଇ ମୁଁ ବିକ୍ରି କରି ବହୁତ ଧନ ପାଇ ଆରାମ୍ରେ ଖାଇ ପିଇ ମଉଜ ମଜଲିସ୍ରେ ଜୀବନ ବିତାଇବି । ମୋର ଦୁଃଖ ଦୂର ହୋଇ ଗଲା । ଏ କଥା ଶୁଣି ଦ୍ୱିତୀୟ ବାଟୋଇ ଜଣକ କହିଲା କ’ଣ କହୁଛୁ ତୁ? ଏ କୁରାଢୀରେ ମୋର ମଧ୍ୟ ଭାଗ ରହିଛି । କାରଣ ଆମେ ଦୁଇ ଜଣ ସାଙ୍ଗ ହୋଇ ଯାଉ ଥିଲୁ । ତେଣୁ କୁରାଢୀ ଉପରେ ମୋର ମଧ୍ୟ ସମ ପରିମାଣରେ ଅଧିକାର ଅଛି ।

                ପ୍ରଥମ ବାଟୋଇ ହସି କରି କହିଲା – ବାଃ ବହୁତ ଭଲ କଥା । କୁରାଢୀଟିକୁ ପ୍ରଥମେ ମୁଁ ଦେଖିଲି ଏବଂ ମୁଁ ତାହାକୁ ଅକ୍ତିଆର କଲି । ତେଣୁ ଯର୍ଥାଥରେ କୁରାଢୀ ଉପରେ କେବଳ ମୋର ଭାଗ ମୁଁ ଏଥିରୁ କାଣି କଉଡିଟିଏ ବି ତୁମକୁ ଦେବି ନାହିଁ ।

Find Amazon’s best deals & get advantage of the more hidden discounts!

Find over 75% discounts

Discover hidden offers, sales & discounts when searching for products on Amazon.

Keyword/s (optional)

(eg Iphone 5s Gold or Ipad Mini 16GB)

Search Discount
ବିସ୍ଵାଶ କରିବା ଆଗରୁ ବିଜ୍ଞାପନ ଗୁଡିକର ସଠିକତାକୁ ତଦନ୍ତ କରନ୍ତୁ ।
loading...

ଗପ ସାରଣୀ

ବିସ୍ଵାଶ କରିବା ଆଗରୁ ବିଜ୍ଞାପନ ଗୁଡିକର ସଠିକତାକୁ ତଦନ୍ତ କରନ୍ତୁ ।

ସାଢି | ଲାପଟପ୍ | ଟେଲିଭିଜନ୍ | ଯୋତା | ମୋବାଇଲ୍ |ବହି

ପ୍ରଥମେ ଯେକୌଣସି ଜିନିଷ ସର୍ଚ୍ଚ କରନ୍ତୁ, ପରେ କ୍ୟାସ ଅନ ଡେଲିଭରିରେ ଅଡ଼ର୍ କରନ୍ତୁ, ମାନେ ଜିନିଷ ପାଇଲା ପରେ ହିଁ ପଇସା ଦିଅନ୍ତୁ

ତାଲିକାଭୁକ୍ତ ଗପ

loading...