ଅହଂକାର ସବୁ ଅନିଷ୍ଟର ମୂଳ

ଗୋଟିଏ ବଣ ମଇଁଷୀ ନଈରୁ ପାଣି ପିଇଲା ବେଳେ ତାହାର ପ୍ରତିଚ୍ଛବି ପାଣିରେ ପଡିଥିବା ଦେଖି ସେ ନିଜର ବିରାଟ କାୟ ଆକୃତି ବିଷୟରେ ଜାଣି ବହୁତ ଖୁସି ହେଲା । ସେ ମନକୁ ମନ କହିବାକୁ ଲାଗିଲା – ଆହାଃ ! ଭଗବାନ ମୋତେ କେତେ ସୁନ୍ଦର କରି ଗଢିଛନ୍ତି ସତେ । ମୋ ମୁହଁକୁ ଗଢିଲା ବେଳେ ଭଗବାନ୍ ମୋତେ ଗୋଟିଏ ଅତି ସୁନ୍ଦର ଛାଂଚରେ ଗଢିଛନ୍ତି । ତାହା ଉପରେ ବିରାଟକାୟ ଶିଙ୍ଘ, କେତେ ସୁନ୍ଦର ବଡ ବଡ କାନ । ବଡ ବଡ ଆଖି, ପୁଣି କଳା ରଙ୍ଗର ନାକ । ସତରେ ଭଗବାନ ଏତେ ସୁନ୍ଦର ଶିଙ୍ଘ ଆଉ ଏତେ ମଜବୁତ୍ ଶିଙ୍ଘ ଆଉ କେଉଁ ପଶୁ ମାନଙ୍କୁ ଦେଇ ନାହାଁନ୍ତି । ଏଥି ପାଇଁ ଭଗବାନଙ୍କୁ ମୁଁ ଅଜସ୍ର ଧନ୍ୟବାଦ ଦେଉଛି ।

                ଏଥର ସେ ଚାଲିବାକୁ ଲାଗିଲା, ହଠାତ୍ ତା’ର ଗୋଡ ଆଡକୁ ଦୃଷ୍ଟି ପଡିଲା । ସେ ଦେଖିଲା ତାର ଗୋଡ ଗୁଡିକ ପତଳା ତଥା ଲମ୍ବା ଲମ୍ବା । ଗୋଡ ଆଗରେ ଥିବା ଖୁରା ପୁଣି ଦୁଇ ଖଣ୍ଡିଆ । ତା ଭିତରେ ପୋକ ଯୋକ ପଶି ତାକୁ ବହୁତ କଷ୍ଟ ଦିଏ । ଏଥି ପାଇଁ ପୁଣି ସେ ଭଗବାନଙ୍କୁ ପ୍ରାର୍ଥନା କଲା ଭଗବାନ ଏତେ ସୁନ୍ଦର ଶରୀର, ଏତେ ସୁନ୍ଦର ମୁହଁ ଆଉ ଏତେ କୁତ୍ସିତ ଗୋଡ ଦେଇଛ କାହିଁକି? ଏମିତି ଗୋଡ ଦ୍ୱାରା ମୋର ସୁନ୍ଦରତା ମାଟିରେ ମିଶେଇ ଦେଲ ପ୍ରଭୁ !

Find Amazon’s best deals & get advantage of the more hidden discounts!

Find over 75% discounts

Discover hidden offers, sales & discounts when searching for products on Amazon.

Keyword/s (optional)

(eg Iphone 5s Gold or Ipad Mini 16GB)

Search Discount
ବିସ୍ଵାଶ କରିବା ଆଗରୁ ବିଜ୍ଞାପନ ଗୁଡିକର ସଠିକତାକୁ ତଦନ୍ତ କରନ୍ତୁ ।
loading...

ଗପ ସାରଣୀ

ବିସ୍ଵାଶ କରିବା ଆଗରୁ ବିଜ୍ଞାପନ ଗୁଡିକର ସଠିକତାକୁ ତଦନ୍ତ କରନ୍ତୁ ।

ସାଢି | ଲାପଟପ୍ | ଟେଲିଭିଜନ୍ | ଯୋତା | ମୋବାଇଲ୍ |ବହି

ପ୍ରଥମେ ଯେକୌଣସି ଜିନିଷ ସର୍ଚ୍ଚ କରନ୍ତୁ, ପରେ କ୍ୟାସ ଅନ ଡେଲିଭରିରେ ଅଡ଼ର୍ କରନ୍ତୁ, ମାନେ ଜିନିଷ ପାଇଲା ପରେ ହିଁ ପଇସା ଦିଅନ୍ତୁ

ତାଲିକାଭୁକ୍ତ ଗପ

loading...