ଈଶ୍ୱର ପ୍ରାଥନାର ଚମତ୍କରିତା – Odia Gapa

ଈଶ୍ୱର ପ୍ରାଥନାର ଚମତ୍କରିତା

       ଜଣେ ବ୍ୟକ୍ତି ଘର ତିଆରି କରିବା ପାଇଁ ଇଟା ପ୍ରସ୍ତୁତ କରି ବିକ୍ରୀ କରୁଥାନ୍ତି । ପ୍ରଥମେ କଂଚା ମାଟିରେ ଇଟା ଛାଂଚରେ ତିଆରି ହୁଏ । ତାକୁ ଖରାରେ ଶୁଖାଇ ଭାଟିରେ ସଜାଡି ରଖି ପୋଡାଯାଇଥାଏ । ତାପରେ ତାକୁ ବିକ୍ରୀ କରାଯାଏ ।

       ଦିନକର କଥା, ଇଟାକୁ ଭାଟିରେ ସଜାଡି ରଖାଯାଉଥାଏ । ସେହି କଂଚାଇଟାର ଭାଟିରେ ସେହି ବ୍ୟକ୍ତି ଦେଖିଲେ ଏକ ପକ୍ଷୀ ଘାସପତ୍ରରେ ବସାଟିଏ ତିଆରି କରି କେତୋଟି ଅଣ୍ଡା ରଖିଛି । ଭାବିଲେ ଭାଟିରେ ନିଆଁ ଲଗାଇବା ଆଗରୁ ସେହି ଅଣ୍ଡାଗୁଡିକ ଅନ୍ୟତ୍ର ସ୍ଥାନାନ୍ତର କରିଦେବେ ।

       କିଛି ଦିନପରେ ଭାଟିରେ ନିଆଁ ଲଗାଗଲା । ମାତ୍ର ସେହି ବ୍ୟକ୍ତି ଜଣକ ଅଣ୍ଡାକଥା ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ଭୁଲିଯାଇଥିଲେ । ଭାଟିରେ ନିଆଁ ଲାଗିଗଲା ପରେ ସେ ଘରକୁ ଫେରି ଆସିଲେ । ହଠାତ୍ ଅଣ୍ଡାଗୁଡିକ କଥା ତାଙ୍କର ମନେ ପଡିଗଲା । ସେହି ବ୍ୟକ୍ତି ଭାବିଲେ ନିଆଁ ତ ସାରା ଭାଟିକୁ ମାଡି ଯାଇଥିଲା, ସୁତରାଂ ନିଆଁ ଝାସରେ ଅଣ୍ଡାଗୁଡିକ ନଷ୍ଟ ହୋଇଯିବଣି । ଏହା ଭାବି ସେ ମନ ଦୁଃଖରେ ଭାଟିପାଖକୁ ଦୌଡିଲେ ।

       ସେହି ବ୍ୟକ୍ତି ଭାଟି ପାଖରେ ପହଂଚି ଯାହା ଦେଖିଲେ, ସେ ତାଙ୍କର ଆଖିକୁ ବିଶ୍ୱାସ କରିପାରିଲେ ନାହିଁ । ଅଣ୍ଡାଗୁଡିକ ନଷ୍ଟ ହେବା ପରିବର୍ତେ ନିଆଁ ଝାସର ଉଷୁମରେ ଫୁଟି ଛୁଆ ବାହାରି ଗଲେଣି । ଏହାଦେଖି ସେ ଛୁଆଗୁଡିକୁ ଭାଟି ଉପରୁ ଉଧାର କରିବା ସହିତ ଭଗବାନଙ୍କୁ ଅଶେଷ ଧନ୍ୟବାଦଦେଲେ ।

Find Amazon’s best deals & get advantage of the more hidden discounts!

Find over 75% discounts

Discover hidden offers, sales & discounts when searching for products on Amazon.

Keyword/s (optional)

(eg Iphone 5s Gold or Ipad Mini 16GB)

Search Discount
ବିସ୍ଵାଶ କରିବା ଆଗରୁ ବିଜ୍ଞାପନ ଗୁଡିକର ସଠିକତାକୁ ତଦନ୍ତ କରନ୍ତୁ ।
loading...

ଗପ ସାରଣୀ

ବିସ୍ଵାଶ କରିବା ଆଗରୁ ବିଜ୍ଞାପନ ଗୁଡିକର ସଠିକତାକୁ ତଦନ୍ତ କରନ୍ତୁ ।

ସାଢି | ଲାପଟପ୍ | ଟେଲିଭିଜନ୍ | ଯୋତା | ମୋବାଇଲ୍ |ବହି

ପ୍ରଥମେ ଯେକୌଣସି ଜିନିଷ ସର୍ଚ୍ଚ କରନ୍ତୁ, ପରେ କ୍ୟାସ ଅନ ଡେଲିଭରିରେ ଅଡ଼ର୍ କରନ୍ତୁ, ମାନେ ଜିନିଷ ପାଇଲା ପରେ ହିଁ ପଇସା ଦିଅନ୍ତୁ

ତାଲିକାଭୁକ୍ତ ଗପ

ନୂଆ ତାଲିକାଭୁକ୍ତ ଗପ

loading...