ଉପସ୍ଥିତ ବୁଦ୍ଧି ବିପଦରୁ ରକ୍ଷା କରେ

       ଗୋଟିଏ ଜଙ୍ଗଲରେ ଯୋଡିଏ ପକ୍ଷୀ ରହୁଥିଲେ । ସେମାନଙ୍କର ଚମତ୍କାର ଗୁଣରେ ସମସ୍ତେ ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟ ହେଉଥିଲେ । ପକ୍ଷୀ ଦ୍ୱୟ ମଣିଷ ଭଳି କଥାବାର୍ତା ହେଉଥିଲେ । ଯାହା କହୁଥିଲେ ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟଜନକ ଭାବରେ ତାହା ଫଳି ଯାଉଥିଲା ।

       ଥରେ ଜଣେ ବାଣୁଆର ଏଇ ପକ୍ଷୀ ଦୁଇଟି ଉପରେ ନଜର ପଡିଗଲା । ସେ ମନେ ମନେ ଭାବିଲା ଏଭଳି ପକ୍ଷୀରୁ ଗୋଟିକୁ ଧରି ନେଲେ ମୋର ବହୁତ ଉପକାର ହେବ । ଏହା ଭାବି ସେ ଦିନେ କୌଶଳରେ ଗୋଟିଏ ପକ୍ଷୀକୁ ଧରି ପକାଇଲା । ସେହି ସମୟରେ ଅନ୍ୟ ପକ୍ଷୀଟି ବସାରେ ନ ଥିଲା । ସେ ଯେତେବେଳେ ବସାକୁ ଫେରି ଦେଖେ ତା’ର ସାଥୀ ପକ୍ଷୀଟି ନାହିଁ, ସେ ଦୁଃଖରେ ମ୍ରିୟମାଣ ହୋଇ ପଡିଲା ।

       ଏଣେ ବାଣୁଆ ଧରିନେଇଥିବା ପକ୍ଷୀକୁ ଅତି ଯତ୍ନରେ ପଞ୍ଜୁରୀରେ ରଖି ତା’ର ଚମତ୍କାର ଅନ୍ୟମାନଙ୍କୁ ଦେଖାଇ ଯଥେଷ୍ଟ ଟଙ୍କା ରୋଜଗାର କଲା । ତା’ର ଯଥେଷ୍ଟ ଟଙ୍କା ରୋଜଗାର ହେବାରୁ ସେ ପକ୍ଷୀକୁ ଏକ ସୁନାପଞ୍ଜୁରୀରେ ରଖିଲା । ବହୁତ ଭଲ ଭଲ ଖାଦ୍ୟ ବି ଖାଇବାକୁ ଦେଲା । ମାତ୍ର ପକ୍ଷୀଟି ମନ ଦୁଃଖରେ ବସୁଥିଲା । ସେ ତା’ର ସାଥୀକୁ ଝୁରୁଥାଏ ।

Find Amazon’s best deals & get advantage of the more hidden discounts!

Find over 75% discounts

Discover hidden offers, sales & discounts when searching for products on Amazon.

Keyword/s (optional)

(eg Iphone 5s Gold or Ipad Mini 16GB)

Search Discount
ବିସ୍ଵାଶ କରିବା ଆଗରୁ ବିଜ୍ଞାପନ ଗୁଡିକର ସଠିକତାକୁ ତଦନ୍ତ କରନ୍ତୁ ।
loading...

ଗପ ସାରଣୀ

ବିସ୍ଵାଶ କରିବା ଆଗରୁ ବିଜ୍ଞାପନ ଗୁଡିକର ସଠିକତାକୁ ତଦନ୍ତ କରନ୍ତୁ ।

ସାଢି | ଲାପଟପ୍ | ଟେଲିଭିଜନ୍ | ଯୋତା | ମୋବାଇଲ୍ |ବହି

ପ୍ରଥମେ ଯେକୌଣସି ଜିନିଷ ସର୍ଚ୍ଚ କରନ୍ତୁ, ପରେ କ୍ୟାସ ଅନ ଡେଲିଭରିରେ ଅଡ଼ର୍ କରନ୍ତୁ, ମାନେ ଜିନିଷ ପାଇଲା ପରେ ହିଁ ପଇସା ଦିଅନ୍ତୁ

ତାଲିକାଭୁକ୍ତ ଗପ

ନୂଆ ତାଲିକାଭୁକ୍ତ ଗପ

loading...