କଇଁଚର ଦୌଡ

କଇଁଚ ତ ବହୁତ ଆସ୍ତେ ଆସ୍ତେ ଚାଲେ । ସେଥିପାଇଁ ଠେକୁଆ ତାକୁ ସବୁବେଳେ ଥଟ୍ଟା କରେ । ଥରେ ସେ କଇଁଚ ଓ ଠେକୁଆର ଗୋଟିଏ ଦୌଡ ଖେଳ ହେବ ବୋଲି ସ୍ଥିର କରାଗଲା ।

                ଦୌଡ ଆରମ୍ଭ ହେଲା ମାତ୍ରେ ଠେକୁଆ କୁଦାମାରି ବହୁତ ଆଗକୁ ଚାଲିଗଲା । ମାତ୍ର ଏଣେ କଇଁଚ ତା’ର ସେଇ ମନ୍ଥର ଗତିରେ ହିଁ ଚାଲିଥାଏ । ଠେକୁଆ ଦେଖିଲା ଯେ କଇଁଚଟା ତ ବହୁତ ପଛରେ ପଡିଛି । ତେଣୁ ସେ ଭାବିଲା, କିଛି ସମୟ ଶୋଇପଡି ପୁଣି ଦଉଡିବା ଆରମ୍ଭ କଲେ ମଧ୍ୟ ସେ କଇଁଚକୁ ସହଜରେ ହରାଇ ଦେବ । ଏହା ଭାବି ସେ ଠେକୁଆ ଶୋଇପଡିଲା । କିନ୍ତୁ କଇଁଚ ଆସ୍ତେ ଆସ୍ତେ ଯାଇ ଦେଖିଲା ଠେକୁଆ ଶୋଇଯାଇଛି । ସେ କଇଁଚ ତାକୁ ପାର ହୋଇ ଶେଷ ଜାଗାରେ ପହଁଚିବାକୁ ବସିଛି, ଠିକ୍ ଏତିକିବେଳେ ଠେକୁଆର ନିଦ ଭାଙ୍ଗିଗଲା । କିନ୍ତୁ ସେତେବେଳକୁ ତ ବହୁତ ଡେରି ହୋଇଯାଇଥିଲା । ତେଣୁ କଇଁଚ ନିର୍ଦ୍ଦିଷ୍ଟ ଥିବା ଶେଷ ଜାଗାରେ ପ୍ରଥମେ ପହଁଚି ଦୌଡ ଖେଳରେ ଜିତିଗଲା ।

ମନ୍ଥର ହେଲେ କଣ ହେବ, ଯଦି ଅଳସୁଆ ଏବଂ ବୋକାମୀ ନକରି  ନିଜ କାମ ନିଜେ ଠିକ୍ ଭାବେ କରି ଚାଲିଥିବ ତେବେ ତୁମେ ନିଶ୍ଚୟ ଜିତିଯିବ ।

Find Amazon’s best deals & get advantage of the more hidden discounts!

Find over 75% discounts

Discover hidden offers, sales & discounts when searching for products on Amazon.

Keyword/s (optional)

(eg Iphone 5s Gold or Ipad Mini 16GB)

Search Discount
ବିସ୍ଵାଶ କରିବା ଆଗରୁ ବିଜ୍ଞାପନ ଗୁଡିକର ସଠିକତାକୁ ତଦନ୍ତ କରନ୍ତୁ ।
loading...

ଗପ ସାରଣୀ

ବିସ୍ଵାଶ କରିବା ଆଗରୁ ବିଜ୍ଞାପନ ଗୁଡିକର ସଠିକତାକୁ ତଦନ୍ତ କରନ୍ତୁ ।

ସାଢି | ଲାପଟପ୍ | ଟେଲିଭିଜନ୍ | ଯୋତା | ମୋବାଇଲ୍ |ବହି

ପ୍ରଥମେ ଯେକୌଣସି ଜିନିଷ ସର୍ଚ୍ଚ କରନ୍ତୁ, ପରେ କ୍ୟାସ ଅନ ଡେଲିଭରିରେ ଅଡ଼ର୍ କରନ୍ତୁ, ମାନେ ଜିନିଷ ପାଇଲା ପରେ ହିଁ ପଇସା ଦିଅନ୍ତୁ

ତାଲିକାଭୁକ୍ତ ଗପ

ନୂଆ ତାଲିକାଭୁକ୍ତ ଗପ

loading...