କଳା ଫରୁଆ

ସେଦିନ ଉଆସରେ ଥାଆନ୍ତି ସମ୍ରାଟ୍ । କୌଣସି ଏକ ମଜା କଥାରେ ବେଗମ୍ ସାହେବ୍ଙ୍କ ସହିତ ମାତି ଯାଇଥିଲେ । ସେତିକି ବେଳେ ଦାସୀ ଆସି ସମ୍ରାଟଙ୍କୁ ପ୍ରଣାମ ନିବେଦନ କରି କହିଲା, ଜାହାଁପନା ଶଳା ସାହେବ ପ୍ରବେଶ ନିମନ୍ତେ ଜାହାଁପନାଙ୍କର ଆଦେଶ ଚାହୁଁଛନ୍ତି ।

         ସମ୍ରାଟ୍ ସେ କଥା ଦାସୀଠାରୁ ଶୁଣି ହସି ଉଠି କହି ପକାଇଲେ ଯେ, ଆରେ ଶଳା ସାହେବଙ୍କର ଆସିବା ନିମନ୍ତେ କି ଆଦେଶ । ଆରେ ସବୁ କଥା ଗୋଟେ ଆଡେ ତ ସ୍ତ୍ରୀଙ୍କ ଭାଇ ଅନ୍ୟ ଗୋଟେ ଆଡେ । ଏହା ପରେ ଦାସୀ ସ୍ମିତ ହସଟିଏ ହସି ଦେଇ ସେଠାରୁ ଚାଲିଗଲା ।

         ସମ୍ରାଟଙ୍କ କଥାକୁ ତ ଭଲ ଭାବରେ ଶୁଣିଥିଲେ ବେଗମ୍ ସାହେବା, ସେ କୋଉ ଛାଡିବା ଲୋକ ସେ ସଙ୍ଗେ ସଙ୍ଗେ କଥାକୁ ଛଡେଇ ନେଇ କହିଲେ, ଠିକ୍ ସେୟା ନୁହେଁ, ସବୁ ଗୋଟେ ଆଡେ ସ୍ୱାମୀଙ୍କର ଭାଇ ଗୋଟେ ଆଡେ ।

         ଏହିପରି କଥୋପକଥନ ମଧ୍ୟରେ ଶଳା ସାହେବ ସେଠାରେ ଆସି ଉପସ୍ଥିତ ହୋଇଯାଆନ୍ତେ ସମ୍ରାଟ୍ ପଚାରିଲେ, କ’ଣ ଆଉ ସବୁ ଭଲ ତ? କୁଶଳ ନେଇ ଆସିଅଛ ତ!

         ସ୍ତ୍ରୀ ହସିଦେଲାବେଳେ ଶଳା ସାହେବ୍ କହିଲେ – ସବୁକିଛି ମଙ୍ଗଳ, ହେଲେ ମୋର ଜାହାଁପନାଙ୍କ ନିକଟରେ ଗୋଟିଏ ଆବେଦନ ଅଛି । କହିବେ ତ ଏଠାରେ ପ୍ରକାଶ କରିପାରିବି?

         ସମ୍ରାଟ୍ କହିଲେ, ତାହା ହେଲେ ତୁମର ଆବେଦନ ଏଠାରେ ପ୍ରକାଶ କର । ଆବେଦନ କଲେ ସେ ବିଷୟରେ କଥା ହେବା ।

Find Amazon’s best deals & get advantage of the more hidden discounts!

Find over 75% discounts

Discover hidden offers, sales & discounts when searching for products on Amazon.

Keyword/s (optional)

(eg Iphone 5s Gold or Ipad Mini 16GB)

Search Discount
ବିସ୍ଵାଶ କରିବା ଆଗରୁ ବିଜ୍ଞାପନ ଗୁଡିକର ସଠିକତାକୁ ତଦନ୍ତ କରନ୍ତୁ ।
loading...

ଗପ ସାରଣୀ

ବିସ୍ଵାଶ କରିବା ଆଗରୁ ବିଜ୍ଞାପନ ଗୁଡିକର ସଠିକତାକୁ ତଦନ୍ତ କରନ୍ତୁ ।

ସାଢି | ଲାପଟପ୍ | ଟେଲିଭିଜନ୍ | ଯୋତା | ମୋବାଇଲ୍ |ବହି

ପ୍ରଥମେ ଯେକୌଣସି ଜିନିଷ ସର୍ଚ୍ଚ କରନ୍ତୁ, ପରେ କ୍ୟାସ ଅନ ଡେଲିଭରିରେ ଅଡ଼ର୍ କରନ୍ତୁ, ମାନେ ଜିନିଷ ପାଇଲା ପରେ ହିଁ ପଇସା ଦିଅନ୍ତୁ

ତାଲିକାଭୁକ୍ତ ଗପ

ନୂଆ ତାଲିକାଭୁକ୍ତ ଗପ

loading...