କ୍ରୋଧୀ ସର୍ପ

ଦକ୍ଷଶିଳା ନଗରୀ । ସେହି ନଗରୀରେ ରାଜା ଥିଲେ ଦକ୍ଷଦତ୍ତ । ସେ ରାଜା ଖୁବ୍ ପ୍ରଜାବସିଳ ଥିଲେ । ତାଙ୍କର ରାଜୁତି ସମୟରେ ପ୍ରଜାମାନେ ବେଶ୍ ଆନନ୍ଦରେ ସମୟ ଅତିବାହିତ କରୁଥାଆନ୍ତି।

                ହଠାତ୍ ରାଜକୁମାରଙ୍କୁ ଗୋଟିଏ ବିଷାକ୍ତ ସର୍ପ ଦଂଶନ କରିଦେଲା । ରାଜାପୁଅ ଆଉ ବଞ୍ଚିଲା ନାହିଁ । ସେ ତତ୍କ୍ଷଣାତ୍ ମରିଗଲା । ପୁତ୍ର ଶୋକରେ ରାଜାରାଣୀ ଦୁହେଁ ଭାଙ୍ଗି ପଡ଼ିଲେ । ରାଜକୁମାରଙ୍କର ମୃତ୍ୟୁ ହେବାର ସମ୍ବାଦ ସଙ୍ଗେ ସଙ୍ଗେ ବିଜୁଳି ବେଗରେ ରାଜ୍ୟ ସାରା ପ୍ରଘଟ ହୋଇଗଲା । ଆହା ରାଜକୁମାର ମରିଗଲେ । ଏପରି ଭାବରେ ସମସ୍ତେ ହାୟ ହାୟ କରିବାକୁ ଲାଗିଲେ ।

                ଏପଟେ ବିଚରା ମନ୍ତ୍ରୀଙ୍କର ମୁଣ୍ଡ ଖରାପ । ପୁତ୍ରର ମୃତ୍ୟୁ ହେବା ପରେ ରାଜା ପ୍ରାୟତଃ ପାଗଳ ପରାୟ ହେଉଥାଆନ୍ତି । ରାଜ୍ୟ କିମ୍ବା ରାଜ୍ୟ କାର୍ଯ୍ୟରେମୁଣ୍ଡ ପୁରାଉ ନାହାନ୍ତି । ସେ ଏବେ କ’ଣ କରିବେ, କ’ଣ କରିବେ ବୋଲି ଅନେକ ଚିନ୍ତା କରିବା ମଧ୍ୟରେ ତାଙ୍କ ମୁଣ୍ଡରେ ଆସି ଏକ ବୁଦ୍ଧି ପଶିଲା । ସେ ତହୁଁ କ’ଣ କଲେ ନା, ମଲା ରାଜପୁତ୍ରଙ୍କୁ ପଡ଼ିଆର ଏକ ବୃକ୍ଷମୂଳରେ ଶୁଆଇଦେବାକୁ ସୈନ୍ୟମାନଙ୍କୁ ଆଦେଶ ଦେଲେ ଓ କେତେକ ସୈନ୍ୟଙ୍କୁ ରାଜପୁତ୍ରଙ୍କ ଶବକୁ ଜଗିବା ନିମନ୍ତେ କହି ଆସିଲେ ।

Find Amazon’s best deals & get advantage of the more hidden discounts!

Find over 75% discounts

Discover hidden offers, sales & discounts when searching for products on Amazon.

Keyword/s (optional)

(eg Iphone 5s Gold or Ipad Mini 16GB)

Search Discount
ବିସ୍ଵାଶ କରିବା ଆଗରୁ ବିଜ୍ଞାପନ ଗୁଡିକର ସଠିକତାକୁ ତଦନ୍ତ କରନ୍ତୁ ।
loading...

ଗପ ସାରଣୀ

ବିସ୍ଵାଶ କରିବା ଆଗରୁ ବିଜ୍ଞାପନ ଗୁଡିକର ସଠିକତାକୁ ତଦନ୍ତ କରନ୍ତୁ ।

ସାଢି | ଲାପଟପ୍ | ଟେଲିଭିଜନ୍ | ଯୋତା | ମୋବାଇଲ୍ |ବହି

ପ୍ରଥମେ ଯେକୌଣସି ଜିନିଷ ସର୍ଚ୍ଚ କରନ୍ତୁ, ପରେ କ୍ୟାସ ଅନ ଡେଲିଭରିରେ ଅଡ଼ର୍ କରନ୍ତୁ, ମାନେ ଜିନିଷ ପାଇଲା ପରେ ହିଁ ପଇସା ଦିଅନ୍ତୁ

ତାଲିକାଭୁକ୍ତ ଗପ

ନୂଆ ତାଲିକାଭୁକ୍ତ ଗପ

loading...