କ୍ରୋଧୀ ସର୍ପ

                ଖୁବ୍ ସୁନ୍ଦର ପୁଷ୍କରିଣୀରେ ପଦ୍ମଫୁଲଟିଏ ଫୁଟିଥାଏ । ପୁଷ୍କରିଣୀର ହୁଡ଼ା ଉପରେ ଗୋଟିଏ ହୁଙ୍କା । କେତେକ କଣ୍ଟା ବୃକ୍ଷ ଦ୍ୱାରା ଆବୃତ୍ତ ହୋଇଛି । ସେହି ହୁଙ୍କା ମଧ୍ୟରେ ସର୍ପର ଗର୍ତ୍ତ । ସର୍ପଟି ସେହି ଗର୍ତ୍ତରେ ବାସ କରୁଥିଲା । ସେ ସଙ୍ଗେ ସଙ୍ଗେ ବାହାରି ଆସି ରାଜପୁତ୍ର ଉପରେ ଫଣା ଟେକି ରହିବାର ଦେଖି ପୁଣି କେଉଁଠାରେ ଥିଲା ଆଉ ଗୋଟିଏ ସର୍ପ ଯେ ସେ ମଧ୍ୟ ଧାଇଁ ଆସି ପୂର୍ବରୁ ଫଣା ଟେକି ରହିଥିବା ସର୍ପକୁ କହିଲା – ଆହେ ବନ୍ଧୁ! ତୁ ତ ଏତେ ସୁନ୍ଦର ରାଜପୁତ୍ରକୁ ମାରିଦେଲୁ । ତୋ ମନରେ ପୁଣି କି କଥା ଅଛି ଯେ ପୁଣି ଏଠାକୁଆସିଛୁ । ଦେଖ ବନ୍ଧୁ ଏହିପରି ଭାବରେ ତୁମର ଗର୍ତ୍ତ ମଧ୍ୟରେ କେତେ ଅନ୍ୟାୟ ଉପାୟରେ ଗଚ୍ଛିତ କରି ସୁବର୍ଣ୍ଣ ମୋହର ଗୁଡ଼ିଏ ରଖିଛୁ । ସେ ପୁଣି କାହାର ଭାଗ୍ୟରେ ଅଛି କେଜାଣି, ହେଲେ ବନ୍ଧୁ ତୁମର ବୋଧେ ଏବେ ଧାରଣା ହୋଇଛି ଏହି ରାଜପୁତ୍ର ଆଉ ବଞ୍ଚିବ ନାହିଁ । ମୁଁ କିନ୍ତୁ କହୁଛି ଏହାର ଉପଯୁକ୍ତ ଔଷଧ ପାତାଳ ଗରୁଡ଼ । ଯଦି ଜାଣିବାର ଲୋକଥିବ ସେ ପାତାଳ ଗରୁଡ଼ର ଚେରକୁ ଆଣି ବାଟିକରି ପିଆଇ ଦେବ ତାହାହେଲେ ରାଜପୁତ୍ର ନିଶ୍ଚୟ ବଞ୍ଚିବେ ।

                ଏକଥା ଶୁଣିବାମାତ୍ରେ ପ୍ରଥମ ସର୍ପଟି ଖୁବ୍ କ୍ରୋଧ ହୋଇଗଲା । ଗର୍ଜନ ତର୍ଜନ କରି କହିଲା ବହୁତ କହୁଛୁ ହେଲେ ପ୍ରଥମେ ଆଗ ତୋର ନିଜ କଥା ଚିନ୍ତାକର । ତୋର ଜୀବନ ମାତ୍ର କାଞ୍ଜିପାଣି ମୁନ୍ଦାକରେ ଅଛି । କେହି ଯଦି ଏକଥା ଜାଣିପାରି ତୋ ଗାତରେ କାଞ୍ଜିପାଣି ଢ଼ାଳି ଦେବନା ତୁ ତ ଠକ୍ କରି ପଡ଼ି ମରିଯିବୁ । ଏତକରେ ତ ତୋ କଥା ସରିବ ।

Find Amazon’s best deals & get advantage of the more hidden discounts!

Find over 75% discounts

Discover hidden offers, sales & discounts when searching for products on Amazon.

Keyword/s (optional)

(eg Iphone 5s Gold or Ipad Mini 16GB)

Search Discount
ବିସ୍ଵାଶ କରିବା ଆଗରୁ ବିଜ୍ଞାପନ ଗୁଡିକର ସଠିକତାକୁ ତଦନ୍ତ କରନ୍ତୁ ।
loading...

ଗପ ସାରଣୀ

ବିସ୍ଵାଶ କରିବା ଆଗରୁ ବିଜ୍ଞାପନ ଗୁଡିକର ସଠିକତାକୁ ତଦନ୍ତ କରନ୍ତୁ ।

ସାଢି | ଲାପଟପ୍ | ଟେଲିଭିଜନ୍ | ଯୋତା | ମୋବାଇଲ୍ |ବହି

ପ୍ରଥମେ ଯେକୌଣସି ଜିନିଷ ସର୍ଚ୍ଚ କରନ୍ତୁ, ପରେ କ୍ୟାସ ଅନ ଡେଲିଭରିରେ ଅଡ଼ର୍ କରନ୍ତୁ, ମାନେ ଜିନିଷ ପାଇଲା ପରେ ହିଁ ପଇସା ଦିଅନ୍ତୁ

ତାଲିକାଭୁକ୍ତ ଗପ

loading...