କ୍ରୋଧୀ ସର୍ପ

                ପ୍ରଥମ ସାପ ଏହିପରି ଭାବରେ କହି ଚାଲିଛି । ଦ୍ୱିତୀୟ ସର୍ପଟି ପ୍ରଥମ ସର୍ପ ଉପରେ ଖୁବ୍ ଜୋର୍ରେ ରାଗିଗଲା । ସେ ଖୁବ୍ ଜୋର୍ରେ ଗର୍ଜନ କଲା । ଆଉ କହିଲା କେହି ଯଦି ଜାଣିଥିବ ଯେ ସାମାନ୍ୟ ଗରମ ପାଣିରେ ତୋର ଜୀବନ ନାଟିକାର ଶେଷ ହୋଇଯିବ, ତେବେ ଭାବେ ତୋର କଣ ହେବ!

                ଏହିପରି ଭାବରେ ସର୍ପ ଦୁଇଜଣଙ୍କର ଯୁକ୍ତି ତର୍କ ଚାଲିଥାଏ । ରାଜାଙ୍କର ସୈନିକମାନଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ଗୋଟିଏ ବୁଦ୍ଧିଆ ସୈନିକ ଥିଲା ଯେ ସେ ସର୍ପମାନଙ୍କର କଥାବାର୍ତ୍ତାରୁ ଅସଲ କଥାକୁ ଜାଣିପାରି ତା’ ପରଦିନ ସେହି ସମସ୍ତ ଉପାୟ କଲାରୁ ସର୍ପ ଦୁଇଟି ଛଟପଟ ହୋଇ ମରିଗଲେ । ରାଜକୁମାର ମଧ୍ୟ ନିଜ ଜୀବନ ଫେରି ପାଇଲେ । ତା’ପରେ ସେମାନେ ଯାଇ ସର୍ପର ଗର୍ତ୍ତକୁ ଖୋଳିଦେବାରୁ ତା’ ମଧ୍ୟରୁ ସୁବର୍ଣ୍ଣ ମୋହରଗୁଡ଼ିଏ ନେଇ ରାଜକୋଷରେ ଜମା କରିଦେଲେ । ଯଦି ସେହି ସର୍ପମାନଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ଗୋପନ କଥାଗୁଡ଼ିକ ପଦାକୁ ଆସି ନଥାଆନ୍ତା ତାହାହେଲେ ରାଜାପୁଅ ବଞ୍ଚିଥାଆନ୍ତା ନା ଏତେଗୁଡାଏ ସୁବର୍ଣ୍ଣ ମୋହାର ଉଦ୍ଧାର ହୋଇଥାଆନ୍ତା ।

Find Amazon’s best deals & get advantage of the more hidden discounts!

Find over 75% discounts

Discover hidden offers, sales & discounts when searching for products on Amazon.

Keyword/s (optional)

(eg Iphone 5s Gold or Ipad Mini 16GB)

Search Discount
ବିସ୍ଵାଶ କରିବା ଆଗରୁ ବିଜ୍ଞାପନ ଗୁଡିକର ସଠିକତାକୁ ତଦନ୍ତ କରନ୍ତୁ ।
loading...

ଗପ ସାରଣୀ

ବିସ୍ଵାଶ କରିବା ଆଗରୁ ବିଜ୍ଞାପନ ଗୁଡିକର ସଠିକତାକୁ ତଦନ୍ତ କରନ୍ତୁ ।

ସାଢି | ଲାପଟପ୍ | ଟେଲିଭିଜନ୍ | ଯୋତା | ମୋବାଇଲ୍ |ବହି

ପ୍ରଥମେ ଯେକୌଣସି ଜିନିଷ ସର୍ଚ୍ଚ କରନ୍ତୁ, ପରେ କ୍ୟାସ ଅନ ଡେଲିଭରିରେ ଅଡ଼ର୍ କରନ୍ତୁ, ମାନେ ଜିନିଷ ପାଇଲା ପରେ ହିଁ ପଇସା ଦିଅନ୍ତୁ

ତାଲିକାଭୁକ୍ତ ଗପ

ନୂଆ ତାଲିକାଭୁକ୍ତ ଗପ

loading...