ଗଧ ଓ କୁକୁର

ବହୁତ ଦିନ ତଳେ ଗୋଟିଏ ଗାଁରେ ଜଣେ ଧୋବା ଥିଲା । ତାର ଗୋଟିଏ ଗଧ ଓ ଗୋଟିଏ କୁକୁର ବି ଥିଲା । ସେ ଧୋବା ତାର ସବୁ ଜିନିଷ ପତ୍ର ଗଧ ଉପରେ ରଖି ନବା ଆଣିବା କରୁଥିଲା । ପୋଷା କୁକୁରଟିକୁ ସେ ଧୋବା ବହୁତ ଭଲପାଏ ଏବଂ କେବଳ ତାକୁ ହିଁ ପାଖରେ ରଖିଥାଏ । ଧୋବା ଘରକୁ ଆସିବା ମାତ୍ରେ କୁକୁର ତା ପାଖକୁ ଦୌଡିଯାଇ ଅତି ଖୁସିରେ ତା ଛାତି ଉପରକୁ ଡେଇଁ ପଡେ ଏବଂ ସେ ଧୋବା ବି କୁକୁରକୁ ଧରି ବହୁତ ଗେଲ କରେ । ମାତ୍ର ସେ ଗଧକୁ ଏସବୁ ଦେଖିବାକୁ ମୋଟେ ଭଲ ଲାଗେ ନାହିଁ । କାହିଁକିନା ସେ ଗଧ ତ ଏତେ କାମ କରୁଛି, କିନ୍ତୁ କୁକୁର କିଛି ବି କାମ ନକଲେ ମଧ୍ୟ ମାଲିକ କୁକୁରକୁ ଏତେ ଭଲ ପାଉଛନ୍ତି । ଗଧକୁ ଏଥିରେ ଭାରି ଈର୍ଷା ହୁଏ ।

                ଦିନେ ଗଧ ଭାବିଲା ସେ ମଧ୍ୟ କୁକୁର ପରି ତା’ର ଭଲ ପାଇବା ମାଲିକକୁ ଦେଖାଇବ । ମାଲିକ ଘରକୁ ଆସିବା ମାତ୍ରେ ସେ ଗଧ କୁକୁର ପରି ତା’ଗୋଡ ଉଠାଇ ମାଲିକର ଛାତି ଉପରକୁ ଡେଇଁ ପଡିଲା । ମାତ୍ର ସେ ଧୋବା ଏହା ଦେଖି ଭାବିଲା ଗଧ ବୋଧେ ପାଗଳ ହୋଇଯାଇଛି । ତେଣୁ ସେ ଧୋବା ଗଧକୁ ବାଡେଇ ବାଡେଇ ମାରିଦେଲା ।

ଈର୍ଷା ସବୁବେଳେ ନିଜର ହିଁ କ୍ଷତି କରେ ।

Find Amazon’s best deals & get advantage of the more hidden discounts!

Find over 75% discounts

Discover hidden offers, sales & discounts when searching for products on Amazon.

Keyword/s (optional)

(eg Iphone 5s Gold or Ipad Mini 16GB)

Search Discount
ବିସ୍ଵାଶ କରିବା ଆଗରୁ ବିଜ୍ଞାପନ ଗୁଡିକର ସଠିକତାକୁ ତଦନ୍ତ କରନ୍ତୁ ।
loading...

ଗପ ସାରଣୀ

ବିସ୍ଵାଶ କରିବା ଆଗରୁ ବିଜ୍ଞାପନ ଗୁଡିକର ସଠିକତାକୁ ତଦନ୍ତ କରନ୍ତୁ ।

ସାଢି | ଲାପଟପ୍ | ଟେଲିଭିଜନ୍ | ଯୋତା | ମୋବାଇଲ୍ |ବହି

ପ୍ରଥମେ ଯେକୌଣସି ଜିନିଷ ସର୍ଚ୍ଚ କରନ୍ତୁ, ପରେ କ୍ୟାସ ଅନ ଡେଲିଭରିରେ ଅଡ଼ର୍ କରନ୍ତୁ, ମାନେ ଜିନିଷ ପାଇଲା ପରେ ହିଁ ପଇସା ଦିଅନ୍ତୁ

ତାଲିକାଭୁକ୍ତ ଗପ

ନୂଆ ତାଲିକାଭୁକ୍ତ ଗପ

loading...