ଗୋପାଳ ଓ ତାହାର ସ୍ତ୍ରୀ

 ଗୋପାଳ ଏକ ଦିନେ ଗୋଟିଏ ଗଉଡୁଣୀ ସଙ୍ଗରେ ଥଟ୍ଟା ପରିହାସର କଥା ହେଉ ଥିଲା । ଏଣେ ଜଳା କବାଟି ବାଟେ ତା ଭାର୍ଯ୍ୟା ଦେଖି କ୍ରୋଧରେ ଗୋପାଳକୁ ବହୁତ ଗାଳି ଦେଲା । ଗୋପାଳ କିଛି ନ କହି ମନେ ମନେ ଭାର୍ଯ୍ୟାକୁ ଜବତ କରିବା ସକାଶେ ରାଗଟି ରଖିଲା । ଅକସ୍ମାତ୍ ଦିନେ ତାହାର ମଝିଆଁ ଜୋଇଁ ଆପଣା ମନକୁ ବୁଲିବାକୁ ଆସି ଥିଲା । ତାହାକୁ ଗୋପାଳ ଗୌରବ କରି ବସାଇଲା । ବୋଇଲା ବାବୁ ।

                 ଏହି ବୈଠକ ଖାନା ଘରେ ବସ ମୁଁ ଘରୁ ଜାମା ପିନ୍ଧି ଆସେ । କିନ୍ତୁ ଟିକେ ବାବୁ ସତର୍କତା ଭାବରେ ଥିବ । ଏଠାରେ ଚୋର ଗୋଳ । ଜୋଇଁ କହିଲା ଆପଣଙ୍କର ଭୟ କାହିଁକି, ଯାଆନ୍ତୁ ମୁଁ ଜଗୁ ଅଛି । ଗୋପାଳ ଦ୍ୱାରଟି ଲଗାଇ ଦେଇ ଘରକୁ ଗଲା, ଭାର୍ଯ୍ୟାକୁ କହିଲା –

                 ମୁଁ ବୈଠକ ଖାନାରେ ଚାବି ଦେଇ ଆସି ନାହିଁ । ତୁ ଯାଇ ଚାବିଟା ଦେଇ ଆସିବୁଟି, ନ ହେଲେ ଶାଳୀ ଗଉଡୁଣୀ ପ୍ରତି ଦିନ ସନ୍ଧ୍ୟା ସମୟରେ ଅଜା ଅଜା କହି ମୋ ପାଖକୁ ଆସେ, ମୁଁ ଜାଣେ ସେ ଶାଳୀ ବଡ ବଜାତ୍ ଓ ଚୋରଣୀ, କାହାରିକି ନ ଦେଖିଲେ କିଛି ନା କିଛି ଚୋରୀ କରି ନେଇ ଯିବ ।

Find Amazon’s best deals & get advantage of the more hidden discounts!

Find over 75% discounts

Discover hidden offers, sales & discounts when searching for products on Amazon.

Keyword/s (optional)

(eg Iphone 5s Gold or Ipad Mini 16GB)

Search Discount
ବିସ୍ଵାଶ କରିବା ଆଗରୁ ବିଜ୍ଞାପନ ଗୁଡିକର ସଠିକତାକୁ ତଦନ୍ତ କରନ୍ତୁ ।
loading...

ଗପ ସାରଣୀ

ବିସ୍ଵାଶ କରିବା ଆଗରୁ ବିଜ୍ଞାପନ ଗୁଡିକର ସଠିକତାକୁ ତଦନ୍ତ କରନ୍ତୁ ।

ସାଢି | ଲାପଟପ୍ | ଟେଲିଭିଜନ୍ | ଯୋତା | ମୋବାଇଲ୍ |ବହି

ପ୍ରଥମେ ଯେକୌଣସି ଜିନିଷ ସର୍ଚ୍ଚ କରନ୍ତୁ, ପରେ କ୍ୟାସ ଅନ ଡେଲିଭରିରେ ଅଡ଼ର୍ କରନ୍ତୁ, ମାନେ ଜିନିଷ ପାଇଲା ପରେ ହିଁ ପଇସା ଦିଅନ୍ତୁ

ତାଲିକାଭୁକ୍ତ ଗପ

ନୂଆ ତାଲିକାଭୁକ୍ତ ଗପ

loading...