ଚିଡିଆ ଗୋଲାମ୍ – Odia Gapa

ଚିଡିଆ ଗୋଲାମ୍

                 ଦିନକର କଥା ମହାରାଜା କୃଷ୍ଣ ଚନ୍ଦ୍ର ଜଣେ ବନ୍ଧୁଙ୍କ ଆମନ୍ତ୍ରଣ ରକ୍ଷା କରିବା ପାଇଁ ଗୋପାଳକୁ ସଙ୍ଗରେ ଘେନି ଗଲେ । ମାଘ ମାସରେ ଭୟାନକ ଶୀତ ହେତୁ ଗୋପାଳ ଚିଡିଆ ଛପା ଆଲୁଆନ୍ ଖଣ୍ଡକ ତାକୁ ବେଶ୍ ମାନୁ ଥାଏ । ଆମନ୍ତ୍ରଣରେ ଆସିଥିବା ଅନ୍ୟାନ୍ୟ ଲୋକ ମାନେ ଗୋପାଳର ହାବ ଭାବ ଦେଖି ହେଁ ହେଁ ହୋଇ ହସି ଉଠିଲେ । ଗୃହ କର୍ତ୍ତା ହସଟାକୁ ଆହୁରି ଟିକିଏ ବଢାଇ ଦେବା ଲାଗି ରସିକତା କରି କହିଲେ – କିହୋ! ଗୋପାଳ ତୁମେ ତ ଆଜି ବେଶ୍ ଚିଡିଆ ଗୋଲାମ୍ ସାଜି ଆସିଛ?

                 ଗୃହ କର୍ତ୍ତାଙ୍କ ମୁଖରୁ କଥାଟା ସରିବା ମାତ୍ରେ ଲୋକ ମାନେ ଆହୁରି ଜୋର୍ରେ ଠୋ ଠୋ ହୋଇ ହସି ଉଠିଲେ । କିନ୍ତୁ ଗୋପାଳ ନ ହସି ସଙ୍ଗେ ସଙ୍ଗେ କଥାର ଉତ୍ତର ଦେଲା – ହଁ ବାବୁ ଏହି ବାର ବିବି ତୁରଫ୍ କରି ଗୋଲାମ୍କୁ ଧରି ନିଅ ।

                 ଲୋକ ମାନେ ଗୃହ କର୍ତ୍ତାଙ୍କ କଥାରେ ଯେତେ ହସି ନଥିଲେ ଗୋପାଳର ଉତ୍ତରଟା ଶୁଣି ହୋ ହୋ ହୋଇ କରତାଳି ଦେଲେ । ଗୃହ କର୍ତ୍ତା ଅପମାନରେ ମୁହଁଟାକୁ ଶୁଖାଇ ଦେଲା ।

Find Amazon’s best deals & get advantage of the more hidden discounts!

Find over 75% discounts

Discover hidden offers, sales & discounts when searching for products on Amazon.

Keyword/s (optional)

(eg Iphone 5s Gold or Ipad Mini 16GB)

Search Discount
ବିସ୍ଵାଶ କରିବା ଆଗରୁ ବିଜ୍ଞାପନ ଗୁଡିକର ସଠିକତାକୁ ତଦନ୍ତ କରନ୍ତୁ ।
loading...

ଗପ ସାରଣୀ

ବିସ୍ଵାଶ କରିବା ଆଗରୁ ବିଜ୍ଞାପନ ଗୁଡିକର ସଠିକତାକୁ ତଦନ୍ତ କରନ୍ତୁ ।

ସାଢି | ଲାପଟପ୍ | ଟେଲିଭିଜନ୍ | ଯୋତା | ମୋବାଇଲ୍ |ବହି

ପ୍ରଥମେ ଯେକୌଣସି ଜିନିଷ ସର୍ଚ୍ଚ କରନ୍ତୁ, ପରେ କ୍ୟାସ ଅନ ଡେଲିଭରିରେ ଅଡ଼ର୍ କରନ୍ତୁ, ମାନେ ଜିନିଷ ପାଇଲା ପରେ ହିଁ ପଇସା ଦିଅନ୍ତୁ

ତାଲିକାଭୁକ୍ତ ଗପ

ନୂଆ ତାଲିକାଭୁକ୍ତ ଗପ

loading...