ଛୋଟ କାମ କରିବାକୁ ଘୃଣା କର ନାହିଁ

ଦିନକର କଥା । ଜଣେ ବ୍ୟକ୍ତି ସସ୍ତ୍ରୀକ ଏକ ରାସ୍ତାରେ କୁଆଡେ ଯାଉଥାନ୍ତି । ରାସ୍ତାରେ ଯାଉ ଯାଉ ସେମାନେ ହଠାତ୍ ଦେଖିଲେ ସେନାବାହିନୀର ଏକ ଗାଡି କାଦୁଅରେ ପଶିଯାଇଛି । ଯେତେ ଠେଲାପେଲା କଲେ ବି ତାହା ସେଠାରୁ ଆଦୌ ବାହାରି ପାରୁନି । ସୈନିକଙ୍କର ପ୍ରାଣମୂର୍ଚ୍ଛା ଉଦ୍ୟମ ବ୍ୟର୍ଥ ହେବାରୁ ଶେଷରେ ସେମାନେ ଯାଇ ଏକ ଗଛମୂଳ ଛାଇରେ ଥକ୍କା ମାରି ବସିଛନ୍ତି । ଅନ୍ତତଃ ଆଉ ଜଣେ ଦୁଇଜଣ ଲୋକଙ୍କ ଆବଶ୍ୟକତା ସେଠାରେ ରହିଥିଲା ସେ ଗାଡିଟିକୁ କାଦୁଅରୁ ଉଠାଇବା ପାଇଁ ।

                କିଛି ସମୟ ପରେ ସେ ସେନାବାହିନୀର ପୁଣି ଦ୍ୱିତୀୟ ପ୍ରୟାସ ଜାରିରହିଲା । ସେହି ବ୍ୟକ୍ତିଜଣକ ସସ୍ତ୍ରୀକ ଗାଡି ପାଖରେ ଅଟକି ନିରୀକ୍ଷଣ କରୁଥାନ୍ତି । ସେ ସେନାବାହିନୀର ଦଳପତି ସେଠାରୁ ଟିକିଏ ଦୂରରେ ଥାଇ ଖାଲି ନିର୍ଦ୍ଧେଶ ଦେଉଥାନ୍ତି ସିନା ହେଲେ ସେ କିନ୍ତୁ ଗାଡିରେ ହାତ ଯମା ଲଗାଉନଥାନ୍ତି । ବେଳେବେଳେ ସେ ସେନାବାହିନୀକୁ ଭର୍ତ୍ସନା ବି କରିବାକୁ ପଛାଉନଥାନ୍ତି ।

                ବାଟରେ ଅଟକି ଯାଇଥିବା ସେହି ବ୍ୟକ୍ତିଜଣକ ସେନାମାନଙ୍କ ସହିତ ମିଶି ତାଙ୍କ ଗାଡିଟିକୁ ଠେଲିବା କାମରେ ଲାଗିଗଲେ । ତା’ପରେ ସତକୁସତ ସେ ଗାଡିଟି ଅତି ସହଜରେ ଉପରକୁ ଉଠି ଚାଲିଆସିଲା ।

Find Amazon’s best deals & get advantage of the more hidden discounts!

Find over 75% discounts

Discover hidden offers, sales & discounts when searching for products on Amazon.

Keyword/s (optional)

(eg Iphone 5s Gold or Ipad Mini 16GB)

Search Discount
ବିସ୍ଵାଶ କରିବା ଆଗରୁ ବିଜ୍ଞାପନ ଗୁଡିକର ସଠିକତାକୁ ତଦନ୍ତ କରନ୍ତୁ ।
loading...

ଗପ ସାରଣୀ

ବିସ୍ଵାଶ କରିବା ଆଗରୁ ବିଜ୍ଞାପନ ଗୁଡିକର ସଠିକତାକୁ ତଦନ୍ତ କରନ୍ତୁ ।

ସାଢି | ଲାପଟପ୍ | ଟେଲିଭିଜନ୍ | ଯୋତା | ମୋବାଇଲ୍ |ବହି

ପ୍ରଥମେ ଯେକୌଣସି ଜିନିଷ ସର୍ଚ୍ଚ କରନ୍ତୁ, ପରେ କ୍ୟାସ ଅନ ଡେଲିଭରିରେ ଅଡ଼ର୍ କରନ୍ତୁ, ମାନେ ଜିନିଷ ପାଇଲା ପରେ ହିଁ ପଇସା ଦିଅନ୍ତୁ

ତାଲିକାଭୁକ୍ତ ଗପ

loading...