ନିରିମାଖି ଝିଅର ଭାଗ୍ୟ

କାଶୀନାଥ ବାବୁଙ୍କର ପୁଅଟିଏ ଓ ଝିଅଟିଏ । ପୁଅ ବଡ ଆଉ ଝିଅ ସାନ । ପୁଅଟିର ନାମ ପ୍ରଭାକର । ଝିଅଟିର ନାମ ପ୍ରମିଳା । ପ୍ରମିଳା ତା’ ବାପାଙ୍କର ଅତି ଅଲିଅଳି ଝିଅ । ପ୍ରମିଳାକୁ ଜନ୍ମ ଦେଇ ତା’ ମାଆ ଚିରଦିନପାଇଁ ଏ ସଂସାର ଛାଡି ଚାଲିଗଲେ । ତାପରେ ସେ କାଶୀନାଥ ବାବୁ ପିଲା ଦୁହିଁଙ୍କୁ ସରକାରୀ ସ୍କୁଲ୍ରେ ପାଠ ପଢାଇଲେ । ବେଶ୍ ଆରାମ୍ରେ ପିଲାମାନେ ବି ଥାଆନ୍ତି । ବାପା ବି ତାଙ୍କ ପିଲାମାନଙ୍କୁ ଭଳିକିଭଳି ରଙ୍ଗ ବେରଙ୍ଗର ପୋଷାକ ପିନ୍ଧିବାକୁ ଦିଅନ୍ତି । ଭଲ ଖାଇବାକୁ ବି ଦିଅନ୍ତି । ଏପରିକି ମାଆ ଭଳି ପିଲାମାନଙ୍କର ଯତ୍ନ ମଧ୍ୟ ନିଅନ୍ତି । ପୁଅ ପ୍ରଭାକର ଅପେକ୍ଷା ସେ କାଶୀନାଥ ବାବୁ ଝିଅ ପ୍ରମିଳାକୁ ଖୁବ୍ ଭଲ ପାଆନ୍ତି । ପ୍ରମିତି ତା’ ମାଆ କଥା ପଚାରିଲେ, କାଶୀନାଥ ବାବୁ କହନ୍ତି ସେ ହିଁ ତା’ର ମାଆ, ଆଉ ସେ ହିଁ ତାର ବାପା । ଝିଅକୁ ଅତି ସ୍ନେହ ଶ୍ରଦ୍ଧା କରନ୍ତି । ତାକୁ ତଥା ସେ ଝିଅକୁ ତା ବାପା କେବେବି ନାଆଁ ଧରି ଡାକନ୍ତି ନାହିଁ । କେବଳ ମାଆ ମାଆ ବୋଲି ଡାକନ୍ତି । କାଶୀନାଥ ବାବୁ କହନ୍ତି ମାଆ ପ୍ରମିଳା ତୁ ଯାହା କହିବୁ ତୋତେ ମୁଁ ତାହା ଆଣିଦେବି ।

Find Amazon’s best deals & get advantage of the more hidden discounts!

Find over 75% discounts

Discover hidden offers, sales & discounts when searching for products on Amazon.

Keyword/s (optional)

(eg Iphone 5s Gold or Ipad Mini 16GB)

Search Discount
ବିସ୍ଵାଶ କରିବା ଆଗରୁ ବିଜ୍ଞାପନ ଗୁଡିକର ସଠିକତାକୁ ତଦନ୍ତ କରନ୍ତୁ ।
loading...

ଗପ ସାରଣୀ

ବିସ୍ଵାଶ କରିବା ଆଗରୁ ବିଜ୍ଞାପନ ଗୁଡିକର ସଠିକତାକୁ ତଦନ୍ତ କରନ୍ତୁ ।

ସାଢି | ଲାପଟପ୍ | ଟେଲିଭିଜନ୍ | ଯୋତା | ମୋବାଇଲ୍ |ବହି

ପ୍ରଥମେ ଯେକୌଣସି ଜିନିଷ ସର୍ଚ୍ଚ କରନ୍ତୁ, ପରେ କ୍ୟାସ ଅନ ଡେଲିଭରିରେ ଅଡ଼ର୍ କରନ୍ତୁ, ମାନେ ଜିନିଷ ପାଇଲା ପରେ ହିଁ ପଇସା ଦିଅନ୍ତୁ

ତାଲିକାଭୁକ୍ତ ଗପ

ନୂଆ ତାଲିକାଭୁକ୍ତ ଗପ

loading...