ବିଧବା ସ୍ତ୍ରୀଟିର ବିଚାର

       ଜଣେ ବିଧବା ସ୍ତ୍ରୀ ଲୋକର ଗୋଟିଏ ବୋଲି ଗେହ୍ଲାପୁଅ । ଥରେ ସେ ପୁଅକୁ ନେଇ କୌଣସି ଏକ ଗାଁକୁ ଯାଉଥାଏ । ଯାଉ ଯାଉ ବାଟରେ ଏକ ଜଙ୍ଗଲ ପଡିଲା । ସେମାନେ ଘରୁ ସକାଳୁ ବାହାରିଗଲେଣି ଯେ, ବେଳ ଆସି ଦ୍ୱିପ୍ରହର ହେଲାଣି । ମୁଣ୍ଡଫଟା ଖରାରେ ଦୁହେଁ ଚାଲିଚାଲି ଥକି ପଡିଲେ । ରାସ୍ତା କଡ ଗଛମୂଳରେ ବିଶ୍ରାମ ନେଲେ ।

       କିଛି ସମୟ ପରେ ହାଲିଆ ହୋଇ ପଡିଥିବା ପୁଅଟି ନିଘୋଡ ନିଦରେ ଶୋଇପଡିଲା । ଟିକିଏ ଦୂରରେ ମାଆ ବସି କ’ଣ ଚିନ୍ତା କରୁଥାଏ । ଠିକ୍ ଏତିକିବେଳେ ହଠାତ୍ ପିଲାଟି ଚମକି ପଡି ଉଠିବସିଲା ଓ କାନ୍ଦିବାକୁ ଲାଗିଲା ।

       ପିଲାଟି କାହିଁକି କାନ୍ଦିଲା ବୋଲି ତା’ର ମା’ ଚାହିଁଲା ବେଳକୁ ଦେଖିଲା, ଗୋଟିଏ ନାଗସାପ ପିଲାଟିକୁ ଚୋଟମାରି ପାଖରେ ଥିବା ଉଈ ହୁଙ୍କା ଭିତରେ ପଶିବାକୁ ଯାଉଛି । ସେତେବେଳକୁ ପିଲାଟି ହାତଗୋଡ ପିଟି ଭୂଇଁରେ ଗଡିବାକୁ ଲାଗିଲାଣି । ଚାହୁଁ ଚାହୁଁ ଖୁବ୍ କମ୍ ସମୟ ଭିତରେ ପିଲାଟି ମୃତ୍ୟୁବରଣ କଲା । ଏହା ଦେଖି ତା’ର ମାଆ ଆଉ କି ସମ୍ଭାଳେ? ପିଲାଟିର ମୃତ୍ୟୁରେ ଭାଙ୍ଗିପଡି କ୍ରନ୍ଦନ କରି ସେଇଠି ଭୂଇଁରେ ଗଡିବାକୁ ଲାଗିଲା । ଆଶ୍ୱାସନା ଦେବାପାଇଁ ପାଖରେ କେହି ହେଲେ ନ ଥିଲେ ।

       ଠିକ୍ ଏତିକି ବେଳେ ସେହି ବାଟ ଦେଇ ଜଣେ ଦସ୍ୟୁ ଯାଉଥାଏ । ସେ ସ୍ତ୍ରୀ ଲୋକଟିର ବିକଳ କ୍ରନ୍ଦନରୋଳ ଶୁଣି ପାଖକୁ ଆସି କାନ୍ଦିବାର କାରଣ ପଚାରିଲା । ସାପକାମୁଡାରେ ଅକାଳ ମୃତ୍ୟୁ ହେବା ଏବଂ ସାପଟି ନିକଟରେ ଥିବା ଉଈ ହୁଙ୍କାରେ ପଶିଯାଇଥିବା କଥା ଦସ୍ୟୁ ଶୁଣିଲା । ସେ ଦୁଃଖ ପ୍ରକାଶ କରିବା ସହିତ ଉଈ ହୁଙ୍କା ତାଡି ସାପଟିକୁ ମାରିଦେବା ପାଇଁ ବାହାରିଲା ।

Find Amazon’s best deals & get advantage of the more hidden discounts!

Find over 75% discounts

Discover hidden offers, sales & discounts when searching for products on Amazon.

Keyword/s (optional)

(eg Iphone 5s Gold or Ipad Mini 16GB)

Search Discount
ବିସ୍ଵାଶ କରିବା ଆଗରୁ ବିଜ୍ଞାପନ ଗୁଡିକର ସଠିକତାକୁ ତଦନ୍ତ କରନ୍ତୁ ।
loading...

ଗପ ସାରଣୀ

ବିସ୍ଵାଶ କରିବା ଆଗରୁ ବିଜ୍ଞାପନ ଗୁଡିକର ସଠିକତାକୁ ତଦନ୍ତ କରନ୍ତୁ ।

ସାଢି | ଲାପଟପ୍ | ଟେଲିଭିଜନ୍ | ଯୋତା | ମୋବାଇଲ୍ |ବହି

ପ୍ରଥମେ ଯେକୌଣସି ଜିନିଷ ସର୍ଚ୍ଚ କରନ୍ତୁ, ପରେ କ୍ୟାସ ଅନ ଡେଲିଭରିରେ ଅଡ଼ର୍ କରନ୍ତୁ, ମାନେ ଜିନିଷ ପାଇଲା ପରେ ହିଁ ପଇସା ଦିଅନ୍ତୁ

ତାଲିକାଭୁକ୍ତ ଗପ

ନୂଆ ତାଲିକାଭୁକ୍ତ ଗପ

loading...