ଯଶହିଁ ମାନବର ଅତୁଳନୀୟ ସଂପଦ

       ଏକଦା ରାଜା ତାଙ୍କର ମନ୍ତ୍ରୀଙ୍କ ସହିତ ଗନ୍ଧମାର୍ଦ୍ଧନ ପର୍ବତରେ ବୁଲୁଥାନ୍ତି । ସେଠାରେ ବହୁ ସୁଗନ୍ଧିତ ପୁଷ୍ପ ଓ ଔଷଧୀୟ ବୃକ୍ଷ ଥିଲା । ଏହି ପର୍ବତର ନୈସର୍ଗିକ ଶୋଭା ଦେଖି ରାଜା ମୁଗ୍ଧ ହୋଇଗଲେ ।

       ସେମାନେ ଦୃଶ୍ୟରାଜି ଉପଭୋଗ କରୁ କରୁ ଆଗକୁ ଚାଲିଥାନ୍ତି । କିଛି ବାଟ ଗଲାପରେ ଦେଖିଲେ ଏକ ପଥର ଉପରେ ଜଣେ ସାଧୁ ବସିଛନ୍ତି । ଶୀତକାଳଟାରେ ଫୁଙ୍ଗୁଳା ଦେହରେ ବସିଥିବା ସାଧୁଙ୍କୁ ଦେଖି ରାଜା ନିର୍ଦ୍ଧେଶ ଦେଲେ ଆସନ୍ତାକାଲି ଗରମପୋଷାକ ଆଣି ସାଧୁଙ୍କୁ ଦେବା ପାଇଁ ।

       ସୁତରାଂ ରାଜାଦେଶାନୁସାରେ ପରଦିନ ସାଧୁଙ୍କ ପାଖରେ ଏକ କମ୍ବଳ ଓ କିଛି ସୁନାମୋହର ପହଁଚିଲା । ହେଲେ ସାଧୁ ଏହାକୁ ନେବାପାଇଁ ମନା କରିଦେଲେ ।

       ଏହି କଥା ମନ୍ତ୍ରୀ ଫେରିଯାଇ ରାଜାଙ୍କୁ ଜଣାଇଦେଲେ । ଏବେ ରାଜା ଭାବିଲେ ବୋଧହୁଏ ସନ୍ନ୍ୟାସୀ ଜଣକ ଆହୁରି ଅଧିକ ଦାମ୍ ର କମ୍ବଳ ଓ ଅଧିକ ସୁନା ମୋହର ଚାହୁଁଛନ୍ତି ।

       ଏହାପରେ ରାଜା ନିଜେ ଏକ ସୁନାଥାଳିରେ ଅଧିକସଂଖ୍ୟକ ସୁନା ମୋହର ଓ ସବୁଠୁ ଅଧିକ ଦାମ୍ ର କମ୍ବଳ ନେଇ ସାଧୁବାବାଙ୍କ ନିକଟରେ ପହଁଚିଲେ ।

Find Amazon’s best deals & get advantage of the more hidden discounts!

Find over 75% discounts

Discover hidden offers, sales & discounts when searching for products on Amazon.

Keyword/s (optional)

(eg Iphone 5s Gold or Ipad Mini 16GB)

Search Discount
ବିସ୍ଵାଶ କରିବା ଆଗରୁ ବିଜ୍ଞାପନ ଗୁଡିକର ସଠିକତାକୁ ତଦନ୍ତ କରନ୍ତୁ ।
loading...

ଗପ ସାରଣୀ

ବିସ୍ଵାଶ କରିବା ଆଗରୁ ବିଜ୍ଞାପନ ଗୁଡିକର ସଠିକତାକୁ ତଦନ୍ତ କରନ୍ତୁ ।

ସାଢି | ଲାପଟପ୍ | ଟେଲିଭିଜନ୍ | ଯୋତା | ମୋବାଇଲ୍ |ବହି

ପ୍ରଥମେ ଯେକୌଣସି ଜିନିଷ ସର୍ଚ୍ଚ କରନ୍ତୁ, ପରେ କ୍ୟାସ ଅନ ଡେଲିଭରିରେ ଅଡ଼ର୍ କରନ୍ତୁ, ମାନେ ଜିନିଷ ପାଇଲା ପରେ ହିଁ ପଇସା ଦିଅନ୍ତୁ

ତାଲିକାଭୁକ୍ତ ଗପ

loading...