ସାବାସ୍ ଗୌରବ – Odia Gapa

ସାବାସ୍ ଗୌରବ

ଆସନ୍ତା ରବିବାର ଦିନ ବନ ବିହାର । ତେଣୁ ଗୁରୁଜୀ ସବୁ ପିଲାମାନଙ୍କୁ ସୂଚନା ଦେଲେ । ପିଲାମାନେ କେତେବେଳେ ବିଦ୍ୟାଳୟରେ ପହଁଚିବେ । ସାଙ୍ଗରେ କ’ଣ କ’ଣ ସବୁ ଆଣିବେ । ବିଦ୍ୟାଳୟରୁ କେବେ ବନବିହାର ଗାଡି ବାହାରିବ ଏପରି କେତେ ସୂଚନା ଦେଲେ । ସବୁ ପିଲାମାନଙ୍କ ପରି ଗୌରବର ମନ ମଧ୍ୟ ଅତିଶୟ ଅଧୀର ହେଉଥାଏ । ଆଉ ଦୁଇଦିନ ପରେ ପତୁଡି ଜଳପ୍ରପାତ ଠାରେ ବନବିହାର ହେବ । ଭୋଜିଭାତ ସାଙ୍ଗକୁ ଖେଳାଖେଳି ପୁଣି ଗୁଡାଏ ଚୁଟ୍କୁଲା ଶୁଣିବାକୁ ମିଳିବ ।

ତାପରେ ଗୌରବ ତାଘରକୁ ଯାଇ ବାପା, ମାଆଙ୍କୁ ଏ ବନବିହାର କଥା ଜଣାଇଲା । ସେଦିନ ସକାଳୁ ସକାଳୁ ଗଲାବେଳେ ଗୌରବ ତା ସାଥୀରେ ଭିଡିଓ ଗେମ୍, ବ୍ୟାର୍ଡମିଂଟନ, ଚକୋଲେଟ୍, ଚୁଇଙ୍ଗମ୍ ନେବ ଓ ତା’ ସହ ଶୀତବସ୍ତ୍ର ବି ନେବ । ଏମିତି ଅନେକ କଥା । ରାତିସାରା ବାପା ମାଆଙ୍କର ଚିନ୍ତା ବି ବଢିଗଲା । ଗୌରବଟାତ ଭାରି ଚଗଲା । ନଥିବା କାମରେ ହିଁ ସେ ହାତ ଦେବ । ଯା’ନା କହିଲେ ବି ସେ ଯାଇଥିବ । ବଣ ପାହାଡ ସ୍ଥାନ, ସେଠାରେ ସେ କ’ଣ କରିବ । ବନବିହାରକୁ ଯେତେ ବାରଣ କଲେ ସେ ତ ଆଦୌ ମାନିବା ପିଲା ନୁହେଁ । ହଉ ଦେଖାଯାଉ ଗରୁଜୀଙ୍କୁ ଦାୟିତ୍ୱ ଦେଲେ ସବୁ କିଛି ଠିକ୍ ଠାକ୍ ହୋଇଯିବ । ଏମିତି ବିଚାର କରି ସେମାନେ ରହିଲେ ।

ବନ ବିହାର ଦିନ ସକାଳୁ ଗୌରବ ଗାଧୋଇପାଧୋଇ, ତା ବାପା ଆଣିଥିବା ଚକୋଲେଟ୍, ମୁଣାରେ ଭରିଲା । ମାଆ ପାଣି ବୋତଲ ଓ ଟିଫିନ୍ ସଜାଡି ରଖିଦେଲେ । ଗୌରବ ବି ତା ଖେଳ ଜିନିଷ ସବୁ ରଖିଲା । ତାପରେ ବାପା ନେଇ ବିଦ୍ୟାଳୟରେ ଗୌରବକୁ ଛାଡିବା ସହ ଗୁରୁଜୀଙ୍କୁ ତାଙ୍କ ପୁଅର ସମସ୍ତ ଦାୟିତ୍ୱ ଦେଇ ଫେରିଲେ ।

Find Amazon’s best deals & get advantage of the more hidden discounts!

Find over 75% discounts

Discover hidden offers, sales & discounts when searching for products on Amazon.

Keyword/s (optional)

(eg Iphone 5s Gold or Ipad Mini 16GB)

Search Discount
ବିସ୍ଵାଶ କରିବା ଆଗରୁ ବିଜ୍ଞାପନ ଗୁଡିକର ସଠିକତାକୁ ତଦନ୍ତ କରନ୍ତୁ ।
loading...

ଗପ ସାରଣୀ

ବିସ୍ଵାଶ କରିବା ଆଗରୁ ବିଜ୍ଞାପନ ଗୁଡିକର ସଠିକତାକୁ ତଦନ୍ତ କରନ୍ତୁ ।

ସାଢି | ଲାପଟପ୍ | ଟେଲିଭିଜନ୍ | ଯୋତା | ମୋବାଇଲ୍ |ବହି

ପ୍ରଥମେ ଯେକୌଣସି ଜିନିଷ ସର୍ଚ୍ଚ କରନ୍ତୁ, ପରେ କ୍ୟାସ ଅନ ଡେଲିଭରିରେ ଅଡ଼ର୍ କରନ୍ତୁ, ମାନେ ଜିନିଷ ପାଇଲା ପରେ ହିଁ ପଇସା ଦିଅନ୍ତୁ

ତାଲିକାଭୁକ୍ତ ଗପ

ନୂଆ ତାଲିକାଭୁକ୍ତ ଗପ

loading...